Wyprawy off-road Swulinskiego Home Page
Szukaj w swulinski.com:
 
 
przygotowania
 

Stolik w drzwiach bagażnika

Tylna klapa Wranglera to doskonałe miejsce dla niewielkiego, rozkładanego stolika. Może być on przydatny w wielu sytuacjach.

Stolik w drzwiach bagażnika  

Centralny zamek

Automatyczne otwieranie drzwi to wygoda. Centralny zamek nie jest montowany stadardowo we Wranglerach. Nie mogłem przyzwyczaić sie do ciągłego zamykania i otwierania drzwi kluczykiem.

Centralny zamek  

Izolacja drzwi i podłogi

Nasz Jeep wymagał pewnych ulepszeń, które pomogłyby zmniejszyć poziom hałasu i obniżyć temperaturę we wnętrzu kabiny, podnosząc w ten sposób komfort podróży.

Izolacja drzwi i podłogi  

Tylne siedzenie

Tylna fabryczna ławka Jeepa Wranglera jest bardzo niewygodna podczas jazdy na długich dystansach. W to miejsce postanowiłem zainstalować przedni fotel kubełkowy.

Tylne siedzenie  

Panel podłogowy

Dodając panel podłogowy, uzyskałem dość długą płaską powierzchnię. Jest to idealny punkt wyjścia do dodatkowych ulepszeń przestrzeni bagażowej.

Panel podłogowy  

Dodatkowe gniazdko 12V

Nasz laptop działa dobrze zasilany z gniazdka 12V. Podobnie jest z telefonami, ładowarką do baterii aparatu fotograficznego, odtwarzaczami mp3 itd. Ciągle nie znajduję potrzeby posiadania dużej przetwornicy napięcia do zasilania urządzeń 220V, lecz przyznać trzeba, że gniazdek 12V w samochodzie nigdy nie jest za dużo.

Wśród zmian, które przestały być aktualne po zainstalowaniu innego dachu twardego jest podsufitka.